Holland Tour Guides
Damrak 44 - 3a
1012 LK Amsterdam
Tel.: +31(0)20 - 4288117
Fax: 020 - 4274005
info@hollandtourguides.nl
www.hollandtourguides.nl

 
 

Walking Dinner Brussel

 
 

De gidsen van Holland Tour Guides nemen u mee door de schitterende stad Brussel. Ons Walking Dinner combineert een heerlijk diner met een prettige avondwandeling. U gaat diverse restaurants bezoeken en na elk gerecht kunt u samen met onze gids doorwandelen naar het volgende etablissement. Geniet u van de Vlaamse keuken en verneem verrassende anekdotes over de stad en haar bewoners. Volg onze gids langs de diverse “landmarks” die deze stad zo mooi maakt, drink een lekker biertje in de avondlucht en vervolg comfortabel uw weg door de hoofdstad van Europa. Het Walking Dinner van Holland Tour Guides is prima geschikt voor een dagje uit met familie of vrienden!

Programma-indicatie:
18.00 - 19.00 Voorgerecht
19.00 - 20.00 Rondleiding
20.00 - 21.00 Hoofdgerecht
21.00 - 22.00 Rondleiding
22.00 - 22.30 Nagerecht

Inclusief:
- Professionele gids (met jarenlange ervaring)
- Uitgebreid 3-gangen diner in 3 restaurants naar keuze
- Te boeken op uw gewenste dag en tijdstip!

Optioneel:
Niet telkens uw knip hoeven trekken om uw drankje af te rekenen? Voor € 7,50 per persoon per uur dat u in het restaurant doorbrengt (excl. BTW) kunt u gebruikmaken van het drankarrangement, waarbij u onbeperkt kunt genieten van bier, fris, huiswijn, koffie en thee. En…zo komt u ook achteraf niet voor verrassingen te staan!

Komt u niet aan het minimale aantal deelnemers? Als u bereid bent voor het minimale aantal te betalen, kunt u ook gewoon voor minder personen boeken!

Min. aantal personen: 10
Tijdsduur: 4,5 uur
Prijs: 67,50 p.p. excl. BTW
Optioneel: Drankarrangement tijdens het evenement