
Holland Tour Guides heeft special voor u dit uitje ontwikkeld! U wilt goed uit eten, iedereen spreken en de benen strekken. Met de walking brunch krijgt u de kans om drie verschillende gerechten te nuttigen in evenzoveel restaurants. Tevens zit u niet de hele middag op één zitplaats en heeft u meer dan genoeg mogelijkheden om met uw collega’s, vrienden of familieleden te praten. Ook neemt uw Holland Tour Guide u mee de frisse lucht in. Het centrum van Tilburg zullen we gaan bekijken en beluisteren. Maak kennis met de oude textielfabrieken en weefgetouwen. Luister naar de verhalen over Koning Willem II en het daarnaar vernoemde voetbalelftal. Natuurlijk komen ook de aparte gebouwen zoals de Westpoint en de Stadsheer aan bod. De gids zal u voldoende kunnen vertellen want Tilburg bestaat volgend jaar 200 jaar!
Tilburg laat ‘t zien!
Programma-indicatie: 13.00 - 14.00 Voorgerecht
14.00 - 15.00 Rondleiding
15.00 - 16.00 Hoofdgerecht
16.00 - 17.00 Rondleiding
17.00 - 17.30 Nagerecht
Inclusief:
- Professionele gids (met jarenlange ervaring)
- Uitgebreid 3-gangen lunch in 3 restaurants naar keuze
- Te boeken op uw gewenste dag en tijdstip!
Optioneel: Niet telkens uw knip hoeven trekken om uw drankje af te rekenen? Voor € 7,50 per persoon per uur dat u in het restaurant doorbrengt (excl. BTW) kunt u gebruikmaken van het drankarrangement, waarbij u onbeperkt kunt genieten van bier, fris, huiswijn, koffie en thee. En…zo komt u ook achteraf niet voor verrassingen te staan!
Komt u niet aan het minimale aantal deelnemers? Als u bereid bent voor het minimale aantal te betalen, kunt u ook gewoon voor minder personen boeken!
Min. aantal personen: 10
Tijdsduur: 4,5 uur
Prijs: 54,50 p.p. excl. BTW
Optioneel: Drankarrangement tijdens het evenement