
Breda, een stad om verliefd op te worden!
Wilt u zich geen zorgen maken om na een lekkere maaltijd op de weegschaal te gaan staan? Misschien is een Walking Brunch Breda dan een goede optie voor u! U nuttigt heerlijke gerechten in drie op uw wensen geselecteerde restaurants en tussen de gerechten door loopt u met uw Holland Tour Guide door de stad. Hij of zij kan u verhalen vertellen over de geschiedenis en stelt u op de hoogte van de leuke weetjes over Breda.
Breda is namelijk een stad om niet uitgesproken over te raken! Loopt u maar eens rustig over de Grote Markt en luister naar de leuke verhalen die uw HTG gids hierover vertelt. Ook kunnen we een kijkje nemen bij het kasteel van Breda, de haven en de Grote Kerk.
Vergeet u niet extra te genieten van uw gerechten!
Programma-indicatie: 13.00 - 14.00 Voorgerecht
14.00 - 15.00 Rondleiding
15.00 - 16.00 Hoofdgerecht
16.00 - 17.00 Rondleiding
17.00 - 17.30 Nagerecht
Inclusief:
- Professionele gids (met jarenlange ervaring)
- Uitgebreid 3-gangen lunch in 3 restaurants naar keuze
- Te boeken op uw gewenste dag en tijdstip!
Optioneel: Niet telkens uw knip hoeven trekken om uw drankje af te rekenen? Voor € 7,50 per persoon per uur dat u in het restaurant doorbrengt (excl. BTW) kunt u gebruikmaken van het drankarrangement, waarbij u onbeperkt kunt genieten van bier, fris, huiswijn, koffie en thee. En…zo komt u ook achteraf niet voor verrassingen te staan!
Komt u niet aan het minimale aantal deelnemers? Als u bereid bent voor het minimale aantal te betalen, kunt u ook gewoon voor minder personen boeken!
Min. aantal personen: 10
Tijdsduur: 4,5 uur
Prijs: 54,50 p.p. excl. BTW
Optioneel: Drankarrangement tijdens het evenement