Engelish version
  Volg ons op Twitter
  Volg ons op Facebook
 
 

Winters Amsterdam

 
   
     
 

Winters Amsterdam

Dit wordt een druk dagje Amsterdam!

10.30 - 11.00 Koffie en Kerstkransjes
Uw Holland Tour Guides gids ontvangt u in een gezellig Amsterdams kroegje / restaurant met een kopje koffie en heerlijke kerstkransjes.

11.00 - 13.00 Winterrondleiding Amsterdam
Onze gids leidt u door de prachtige buurt de Jordaan en laten u de vaak eeuwenoude panden zien, waar geschiedenis werd beleefd en geschreven. We laten u het pand zien waar Rembrandt van Rijn woonde en werkte en we bezoeken de straatjes en grachtjes rondom het Johnny Jordaan plein. De man die samen met Tante Leen aan de bakermat stond van de originele Amsterdamse smartlap. Als je goed luistert, hoor je hem en anderen nog dagelijks galmen uit open ramen en kroegdeuren.

Of toch liever de Wallen? Dat kan, want we wandelen ook uitgebreid door de beruchte rosse buurt. Als er èrgens in Amsterdam een plek is waar ambachten te zien zijn, dan is het wel op De Amsterdamse Wallen…!

13.00 - 14.30 Lunch
Aangezien het al middag is geworden gaan wel lekker uitgebreid kerst brunchen.

14.30 - 17.00 Oud Hollandse spellen
Holland Tour Guides gaat terug in de tijd! En wij hopen dat u met ons mee gaat! Terug naar de tijd van uw ouders of grootouders, de tijd dat er nog geen tv bestond en al helemaal geen Play Station, Wii of X-Box 360 ! Tijden dat er ’s avonds, na de afwas, met zijn allen spelletjes werden gedaan. Dàt waren nog eens tijden! Toch?

Nou ja, de huidige tijd is ook geweldig en vaak veel comfortabeler… Maar toch, gezamenlijk spelletjes doen is en blijft leuk, daar kan geen Playstation ooit tegenop! We nemen u mee naar een gezellige locatie in hartje Amsterdam, waar een aantal originele oud Hollandse spelletjes voor u staat opgesteld.

Uw gezelschap zal worden opgesplitst in teams. En u raadt het al; u strijdt tegen elkaar! Team spirit en teambuilding zijn hier de keywords! Overtref en overtroef uw tegenstander met deze behendigheidsspelen en win aan het einde van de dag de Kersttrofee!

Bovenvermelde tijden zijn slechts een indicatie.

Prijs:
10 - 19 personen € 62,50 p.p. excl. BTW
20 -  >  personen € 59,50 p.p. excl. BTW

Inclusief:
- Ontvangst met koffie en kerstkransjes
- Professionele gids, met jarenlange ervaring
- Winterlunch
- Oud - Hollandse spelen
- Te boeken op iedere dag en tijdstip!
- De volgorde van het arrangement kunnen wij ook naar uw wens aanpassen

Voor een meerprijs van € 75,00 excl. BTW blijft de gids de gehele dag bij u.Komt u niet aan het minimale aantal deelnemers?

Als u bereid bent voor het minimale aantal te betalen, kunt u ook gewoon voor minder personen boeken!

     
  Min. aantal personen: 10
  Tijdsduur: 5,5 uur
  Prijs: € 59,50 p.p. excl. BTW
  Optioneel: Diner aansluitend aan het evenement
  Vragen:
 
 
 
Dagarrangementen Amsterdam
 
Amsterdam - Zaanse Schans - Volendam
Amsterdam Experience
Amsterdam in 1 dag
Dagje Amsterdam
Hartje Winter In Hartje Amsterdam
I Amsterdam
Winters Amsterdam